טלפון: 03-6913545

אודות
<< תמי לנצוט ליבוביץ Tami Lancut Leibovitz >>

הכירו את תמי לנצוט ליבוביץ - מנכ"ל, מייסדת TLL ומפתחת שיטת TLL.

תמי לנצוט-ליבוביץ - מיסדת ומנהלת את המרכז הישראלי לתדמית, תקשורת ונימוסים בחברה, בעסקים ובפוליטיקה (אשר נוסד על ידה בשנת 1985).

תמי לנצוט-ליבוביץ הביאה לישראל את הידע הבינלאומי בתחום התדמית והנוהג והיא הראשונה שיישמה ידע זה עבור חברות, ארגונים ומוסדות, כחלק אינטגראלי של האסטרטגיה  עסקית, הארגונית והשיווקית.

מפתחת שיטת TLL  לשיפור התדמית האישית, תקשורת בין אישית, נימוס ונוהג הבינלאומי. עוסקת בייעוץ והדרכה בנושאי תדמית תקשורתית, נימוס ונוהג בינלאומי ופרוטוקולותרבות האירוח -Hospitaslity .  

עם השנים פיתחה תורות ומתודות בתחומי התדמית והתרבות העסקית, פרסמה ספרים ומאמרים בנושא והפיצה את הידע שלה בכלי התקשורת.

תמי מייעצת ומדריכה אנשי עסקים, חברות עסקיות בינלאומיות, גופים ציבוריים, שגרירים, פוליטיקאים, אנשי ציבור ונוער. במקביל מכשירה דורות חדשים של יועצים ומאמנים לתדמית, תרבות ונוהג, ופועלת להנחלת תורותיה ושיטותיה לקהל הרחב, לתלמידים ולבני נוער בבתי ספר.

למעשה, היא "כתבה את הספר" בכל הנוגע לנימוסים ונוהג בחברה ובעסקים, בארץ ובעולם. הסדנאות שהיא מעבירה הם להיט מבוקש, וספריה הפכו לנכסים בעולם התדמית והתקשורת הבינאישית. בעקבות הצלחתה הבלתי מעורערת, תמי לנצוט ליבוביץ חולקת מניסיונה והידע הרב שצברה בנושא הנימוסים המודרניים, כדי להעביר הלאה את המודעות לנימוס, בחברה ובעסקים.

הידע הבינלאומי הרב ופעילותה הענפה לאורך השנים, יחד עם הביקוש הגובר למידע עדכני בתחומי התדמית, התקשורת והנימוסים, ביססו את מעמדה של תמי לנצוט ליבוביץ כמומחית מובילה בתחומה בישראל לתדמית ונוהג בעסקים, בחברה ובתקשורת.

מנהלת ועורכת את האתר המקצועי www.tll.co.il m אתר העוסק בניהול שיווק התדמית החברתית והעסקית לפי גישת IBlcode – קוד התדמית, הנימוס והנוהג הבינלאומי.

כמו כן פועלת  ומכשירה דורות חדשים של יועצים ומאמנים למיתוג התדמית האישית, הנימוס ונוהג הבינלאומי  ולהנחלת ערכים אלה בקרב הקהל הרחב, תלמידים ובני נוער.

ויקיפדיה: https://bit.ly/3q6efFC

 

אודות המנחה:

 *תמי לנצוט ליבוביץ הביאה לישראל את הידע הבינלאומי בתחום התדמית, ההתנהגות והנוהג והייתה הראשונה שיישמה ידע זה עבור חברות, ארגונים ומוסדות, כחלק אינטגראלי של האסטרטגיה העסקית, הארגונית והשיווקית. במקביל לפעילותה בזירת העסקים, פועלת תמי לנצוט ליבוביץ בייעוץ וליווי לאישי ציבור, פוליטיקאים, אנשי תקשורת, מנהלים בכירים, שגרירים פורשי צה"ל בכירים בתחומי תדמית אישית וציבורית והתנהגות בסביבות בינלאומיות מגוונות. עם השנים פיתחה תורות ומתודות בתחומי תרבות ההתנהגות, ופרסמה ארבעה ספרים בתחום ואתרי תוכן מקצועיים שהאחרון הושק לאחרונה כתומך הספר היוקרתי IBLCode.com שפת העסקים הבינלאומית, שתורגם לשפה האנגלית.