טלפון: 03-6913545

הרצאות
<< מזכירות בכירות ומנהלות לישכה >>

תכנית הדרכה למזכירות בכירות ומנהלות לשכה

העולם העסקי בו אנו חיים ומתפקדים, עבר שינוי במהלך השנים האחרונות, והדבר נובע מכך שהעולם הופך להיות כפר גלובאלי קטן. הדבר מתאפשר בזכות אמצעי התקשורת המפותחים, חידושי הטכנולוגיה וקשרי התרבות והמסחר המפותחים. ה"דבק" המאחד את כל בני האדם הנבדלים זה מזה הוא הנימוס הטוב, דרך הארץ והסובלנות. 

העולם העסקי של היום כבר אינו יכול להתבסס על טיב המוצרים או איכות השירותים. איש העסקים צריך להשקיע מאמץ גדול בשיווק עצמו, קודם שהוא משווק את המוצר. 

עם זאת, איש העסקים/המנהל אינו עומד לבד, וכאן נכנסת לתמונה מנהלת הלשכה או המזכירה הבכירה. אחרי הכל, יש לזכור שהמזכירה הינה הגורם הראשון בו נתקל הלקוח בבואו למשרד. היא זו אשר מקרינה את תדמית המשרד ואופיו, ולכן, נכון יהיה לומר כי תפקודה של המזכירה, ובכלל זה נימוסיה והליכותיה, הינו בעל השפעה מהותית על הלך העסקים של המנהל שלה. 
למעשה, הנימוסים הטובים מהווים כלי לתפקוד טוב ויעיל יותר בעבודה וכן לניצול זמן טוב יותר, על ידי טיפול נכון ויעיל באותם "מטרדים" קטנים יומיומיים אשר גוזלים זמן רב ויקר. הנימוסים הטובים הם אלה אשר יש ביכולתם ליצור סביבת עבודה נעימה ונינוחה ומכאן, שיש ביכולתם לגרום לנו לחזור הביתה מהעבודה בהרגשה טובה, לאחר יום עבודה יעיל שבמהלכו זכינו גם לכמה מחמאות...

הופעה חיצונית מרשימה ומשכנעת מפלסת את הדרך ללבו ולכיסו של הלקוח, הקניין או כל בעל עניין אחר. 
אמנם מנהלת הלשכה או המזכירה הבכירה, אינה מנהלת את הפגישות העסקיות עם הלקוח, אולם היא הראשונה שהוא רואה בבואו למנהל, והיא זו אשר מטביעה את חותמו של המשרד ויוצרת את תדמיתו הראשונית - החשובה מכל. 

שלושת הקבוצות בהן צריכה מנהלת הלשכה להתמודד

מנהלת הלשכה מהווה למעשה את "חלון הראווה" של המשרד, ולכן, היא חייבת לרכוש  מיומנויות התנהגותיות, אשר יעזרו ביצירת רושם טוב בקרב מבקרי המשרד. הרושם החיובי אותו היא תיצור יעזור לה לא רק בבניית תדמית המשרד אלא גם בבניית תדמית אישית. 

נושאים המועברים
חברת "תמי לנצוט ליבוביץ בע"מ" מעבירה הדרכות המיועדות למנהלות לשכה ומזכירות בכירות, שנועדו לאפשר את הטמעת אותן מיומנויות, כאשר ההדרכה כוללת את הנושאים הבאים:

פרטים נוספים
לפרטים נוספים או לשאלות ניתן ליצור איתנו קשר:

תמי לנצוט ליבוביץ
טל' במשרד: 03-691-3545
נייד אישי: 054-666-6226
דואר אלקטרוני: tami@tll.co.il