טלפון: 03-6913545

ייעוץ אישי
<< תדמית חברתית להצלחה 3x3 >>

ההצלחה מתחילה בתדמית - 3x3

ייעוץ, הדרכה וליווי אישי, בשיפור, ניהול ושדרוג התדמית האישית,התקשורתית והנימוס והנוהג- לפי שיטת TLL

בהדרכת: תמי לנצוט ליבוביץ

 

בעולם הדינאמי והתחרותי של היום, שבו רוב ה"שחקנים" במגרש שלך הם בעלי ידע וכישורים לפחות כמוך, להיות מקצוען ומנוסה זה לא תמיד מספיק. יש מי שאומר שתדמית היום זה הכל.בעזרת ייעוץ מטובי המומחים בתחום, ניתן לשדרג את התדמית שלכם, לקחת את היתרונות המובנים שיש לך ולהפוך אותם לכלים חזקים שיעבדו לטובתכם במגרש החברתי, בעבודה ובעסקים.זאת מבלי לאבד את הזהות האישית ועד הפיכתם לטבע שני. הפוטנציאל קיים בכל אחד ואחת, אך בעזרת ליטוש היתרונות והכישורים הגלומים בך ניתן להעניק לך תדמית מקצועית, חברתית ומהוקצעת, תדמית עסקית אמינה, שתהפוך אתכם לאנשי עסקים/עבודה, בעלי מקצוע, אנשי חברה מרשימים יותר ומצליחים הרבה יותר.

הצלחה שמתחילה בתדמית

כלל ידוע הוא ש"אין הזדמנות שנייה כדי ליצור רושם ראשוני". תדמית מתחילה כבר מההופעה החיצונית, מהדרך שבה הנכם נכנסים לחדר ומנהלים תקשורת בינאישית יעילה ונכונה ומקצועית, ועד להתנהגות והתמודדות עם כל מצב שהנכם נתקלים בו. אנו קוראים לתהליך השדרוג TLL: ניהול תדמיתהאישית כוללת. תהליך TLL אינו "מוצר מדף" - הוא מודולארי וניתן להתאמה בדיוק לצורככם הספציפיים ולנושאים הרלוונטיים לגביכם. אנו מתמקדים בכל אחד ואישיותו וברצונכם להשיג. נתחיל מהפנימיות, נעבור לחיצוניות ונשלב בין שניהם, עד שהתדמית המשודרגת תהפוך לחלק מכם ותלווה אתכם לאורך חייכם ותעזור לכם להתמודד בנינוחות ובביטחון עם כל מצב.

להתמקד במה שחשוב לך

התהליך בנוי מ-3 פגישות אישיות, לפי צרכיך הספציפיים.

כיוון שהתהליך הוא אישי, אנו בונים עבורך מסלול מותאם אישית מתוך מבחר נרחב של נושאים רלוונטיים.

בין הנושאים:

כלים לעתיד - תהליך TLL מעניק לך כלים חיוניים באמצעותם ניתן לבנות תדמית אישית חיובית מנצחת, תחושה נפלאה של שליטה בכיוון ובחיים ומהווה את הצעד הנכון לפתיחת דלתות ולהצלחה.

משך התהליך: שלושה מפגשים בני 3 שעות 

עלות: 4200 ש"ח כולל מע"מ

במשך כל תקופת ההדרכה ואחריה - קשר וואצאפ אישי לכל שאלה ומצב. 

ללמוד מהטובים ביותר

תמי לנצוט-ליבוביץ - מפתחת שיטת TLL לשיפור התדמית, התקשורת, הנימוס והנוהג – עוסקת למעלה מ-35 שנה בייעוץ והדרכה בנושאי תדמית תקשורתית, נימוס ונוהג לאישים, פוליטיקאים, חברות בינלאומיות, גופים ציבוריים, שגרירים, אנשי ציבור, אנשי חברה, "סלבים" ועוד.

הייעוץ מועבר על ידיה באווירה רגועה ואינטימית, לאחר פגישת היכרות פרונטלית או טלפונית, ובניית מסלול אישי המותאם עבורך. בהתאם לתכנית והיקף הנושאים.

 

 

©כל הזכויות שמורות לתמי לנצוט ליבוביץ