טלפון: 03-6913545

ייעוץ אישי
<< לארח ולהתארח בחברה ובעסקים >>

R.V.S.P*

לארח ולהתארח בחברה ובעסקים בארץ ובחו"ל

לאווירה טובה יותר – אווירה, ידע וביטחון אישי

מנחה: תמי לנצוט ליבוביץ

"כי אירוח מושלם זה הרבה יותר מאוכל טוב"

קורס אישי בן 3 שעות

האירוח בימינו הוא הבסיס לחיבור בין בני אדם ומפתח לשיתוף פעולה עסקי \ חברתי מוצלח. ההתנהלות סביב השולחן היא מיומנות בפני עצמה ,יש לה שפה משלה וקודים התנהגותיים ייחודיים.

חשיבות טיפוח כישורי אירוח מסייעת לנו לקשור קשרים, לעשות עסקים, לרכוש חברים. כל זה יכול להתרחש  בזכות האירוח או ליפול בגללו. אם נעשה זאת נכון תיווצר אוירה נינוחה ומזמינה, ירקמו קשרים וייחתמו עסקאות.

תורת האירוח היא לא מדע, היא אמנות. אין דבר שנקרא אירוח נכון, אבל יש תמהיל מסוים - האורחים, האוכל, סדר ההתרחשויות, הסגנון – שהתייחסות יצירתית למגוון מרכיביו משפרת את סיכויי ההצלחה של האירוע. בילוי נעים.

אחת המעלות הידועות של הישראלים היא אהבתם לארח ולהתארחאמנם יש האוהבים יותר את מלאכת האירוח בזמן שאחרים מעדיפים להתארח ולא לטרוח, אך בשלב זה או אחר, כל אחד נדרש לממש את מצוות הכנסת האורחים

רק יחידי סגולה ניגשים למלאכת האירוח בקור רוח, אולם כולנו יכולים להפוך את “מעמסת" האירוח לחוויה נעימה ולא מכבידה.

את מי להזמין? מה להגיש? על מה ידברו? איך נראה הבית? מה יחשבו עלינו? כולנו מתרגשים ומתלבטים לפני בואם של האורחים. אנו חשים שהאורחים מודדים אותנו בכל פרט ושצריך לעשות הכול על מנת להרשימם: החל בטיב כלי

האוכל, דרך מספר המנות ועד לתוכן השיחה. בסדנא לתרבות האירוח אנו מלמדים כי אירוח עשוי להיות חוויה שונה באופן מהותי, חוויה חברתית מהנה ויצירתית - הכול טמון בגישה

מוטו הסדנה:  שהמארחים הטובים ביותר אינם המארחים המרשימים ביותר אלא המארחים שמסבים את ההנאה הרבה ביותר לאורחיהם.כיצד להסב לאורחים הנאה? זוהי כבר באמת אמנות.

למי מיועדת הסדנא?

       תפריט הסדנא: נושאים לבחירה

        הסדנא כוללת הדגמה מעשית, סימולציות, ומגוון רעיונות לאירוח מושלם.

        משך הסדנה: מפגש אישי בן שלוש שעות 

       מטרת הסדנה: הקניית כלים מנומסים ויעילים לאירוח מוצלח נעים , תורך הבנת הבסיס הפשוט שהאירוח אינו נועד להרשים אלא להנעים, הכרת ההתנהלות מסביב לשולחן, שפת הסכו"ם .

       קהל יעד:  כל מי שמתארח ומתארח בארץ או בחו"ל, בחברה, בעסקים ובפוליטיקה

      מחיר הסדנא: 1200 ₪ כולל מע"מ


     ​לפרטים נוספים:

     תמי לנצוט ליבוביץ
     טל' במשרד: 03-691-3545
     נייד אישי: 054-666-6226
     דואר אלקטרוני :  tami@tll.co.il