טלפון: 03-6913545

ייעוץ אישי
<< מהמדים לעסקים >>

"מהמדים לעסקים"
ייעוץ אישי לפורשים מהמערכת הצבאית, בנושא מיתוג התדמית בעולם העבודה.

מנחה: תמי לנצוט ליבוביץ

בשנים האחרונות התרגלת לחוקי משחק מסוימים שהתאימו לסביבת העבודה הצבאית ; קמת בבוקר, נכנסת למדים, הגעת למקום עבודה מסודר ובטוח, הדרגות שהתנוססו על כתפיך הכתיבו בצורה ויזואלית את ההיררכיה ומכאן את "ההתנהגות העסקית" שלך, מידי פעם חתמת על המשך חוזה "קבע". היה לחץ, היה קצת מתח... אבל תמיד ידעת את מקומך, הכל היה ברור ואף פעם לא פחדת" שמחר יגידו לך ללכת הביתה.

 

והנה, הגעת לרגע שמשחק העסקים השתנה לחלוטין עולם העסקים האזרחי הוא תובעני, מהיר ומשתנה תדיר. יום יום אנו צריכים להוכיח מחדש את כישרונותינו ואת יתרונותינו היחסיים על פני מתחרינו. התקשורת הבינאישית מצייתת לכללים חדשים והדרגות כבר לא נמצאות שם בכדי להגדיר את מעמדנו. כעת עלינו לפתח "כרטיס ביקור חדש" – תדמית עסקית, אישית ומקצועית. כללי הנימוס, קוד ההתנהגות, שליטה בשפת הגוף, סגנון הלבוש, כל אלו הם כלים להשגת מיצוב ותדמית איכותיים בעולם העסקים האזרחי. חלק מכלים אלו כבר טבוע בך וכל מה שדרוש לך זה רק שיפור וליטוש. את כל השאר ניתן ללמוד.

עשרת הדברות להתנהלות בעולם העסקים האזרחי

המרכז לתדמית, נימוס ונוהג בעסקים בחברה ובפוליטיקה, מבית תמי לנצוט ליבוביץ בע"מ בשיתוף עם מחלקת הפרישה של צה"ל, מעניק לך עכשיו ייעוץ אישי וממוקד שיכין אותך לעולם העסקים האזרחי.

הבמהלך ייעוץ זה יינתנו לך טיפים אישיים וכלים מקצועיים למיצוב תדמית איכותית בעולם העסקים.

משך הפגישה - שעתיים

מקום הפגישה: רח' הרדוף 4 רמת אפעל.

פרטים נוספים:
לפרטים נוספים או לשאלות ניתן ליצור איתי קשר:

תמי לנצוט ליבוביץ
טל' במשרד: 03-691-3545
נייד אישי: 054-666-6226
דואר אלקטרוני: tami@tll.co.il

 

©כל הזכויות שמורות לתמי לנצוט ליבוביץ