טלפון: 03-6913545

הרצאות
<< רילוקיישן - Relocation >>

שינוי מקום מגורים לצורך עבודה ושהות במדינות זרות\שונות לתקופות ארוכות

רילוקיישן הוא אתגר לכל המעורבים, אך יחד עם זאת הוא טומן בחובו הזדמנויות ויתרונות רבים. אם תתבצע הכנה טובה ומתאימה לתהליך הצפוי, הוא עשוי להיות חוויה מעצימה ומשמעותית עבור העובד ועבור משפחתו ולתרום לקידום מטרותיה של החברה העסקית בחו"ל.

משמעויות רב תרבותיות של קריירה בין לאומית

בעשור האחרון מתחזקות מגמות הגלובליזציה והעמקת המעורבות של חברות רב לאומיות בארצות זרות, מה שמביא לגידול משמעותי בהיקף תופעת הרי-לוקיישן (Relocation). מעשה, זהו אחד האתגרים הניהוליים הייחודיים, העומדים בפני אדם בעולם הגלובלי. האנשים המוצבים בחו"ל במסגרת תפקידם, הינם בעלי חשיבות מקצועית מרובה עבור החברה אם, היות והם שיוצרים את הקשר הישיר העיקרי בין החברה לפעילותיה המתנהלות בחו"ל. חברות מפתחות מערך שלם של עובדים שיהיו מוכנים להישלח לאזורים אלה, כמו גם מנגנונים שיסייעו להם להיקלט בארצות היעד. הבנה עמוקה של חווית המעבר לארץ זרה והשלכותיה, נחוצה לפיכך לניהול נכון של התהליך.

למי מתאימה ההרצאה: עובדים העומדים בפני רילוקיישן, מנהלי רווחה בגופים עסקיים, אנשי משאבי אנוש, סגל דיפלומטי, מנהלים ובכירים

מבנה ההרצאה: הרצאה פרונטלית בליווי מצגת

אורך ההרצאה: שעתיים אקדמאיות 

פורמטים נוספים: 

מרצה: תמי לנצוט ליבוביץ

למידע והזמנות:   משרד: 03-6913545

                            נייד:  054-6666226

                            דוא"ל: tami@tll.co.il

תהליך של רילוקיישן מהווה אתגר אישי משמעותי עבור העובד ובני משפחתו ואתגר ניהולי ייחודי עבור החברה.חשיבותם של העובדים הללו עבור החברה הרב לאומית, מחייבת ניהול חכם של תהליך הרילוקיישן, הבנת משמעותו והשלכותיו והכנה נכונה שתגדיל את הסיכויים להצלחת המהלך.

רכישת כלים ייעודיים לתהליכי רילוקיישן תסייע לאנשי המקצוע הרלוונטיים בחברה לנהל את התהליך בצורה מיטבית ולהעניק לעובדיהם את ההכנה הטובה ביותר לשינוי המשמעותי העומד בפניהם.

  הרצאה: רילוקיישן – ראשי פרקים

 

אפשרויות נוספות:

 

.תמי לנצוט ליבוביץ
טל' במשרד: 03-691-3545
נייד אישי: 054-666-6226
דואר אלקטרוני: tami@tll.co.il