טלפון: 03-6913545

הרצאות
<< תרבות עסקית ושפת העסקים בארץ ובעולם >>

 הרצאות העשרה בעבודה ובעסקים

תרבות עסקית ושפת העסקים בארץ ובעולם

מנחה: תמי לנצוט ליבוביץ

אנו חיים בעולם שבו הגירויים מתחלפים בקצב מהיר, ההופעה, הנוכחות ,טון הדיבור וההתנהגות קובעים את ההתרשמות הראשונית שאנו מותירים על הסביבה .רק שניות מעטות עומדות לרשותנו כדי להעביר את המסר. לכן בעידן זה חייבים לאמץ שפה שתכליתה ומהותה להיות אחידה ומשותפת לכל דובריה: שפת התדמית הנימוס והנוהג הבינלאומי, הנותנת מענה יומיומי ל 90 אחוז מנפח התקשורת הבין אישית המקצועית והאישית, ומאפשרת התייחסות טובה יותר אל עשרת האחוזים הנותרים המשתנים ממקום למקום, על פי אופי האדם, דתו, מקומו הגיאוגרפי מבלי לפגוע בעצם קיומם..

   ההרצאות עוסקת בפיתוח ובניית טקטיקה ורכישת כלים להתנהלות אישית מקצועית של העובדים\נמהלים  במסגרת העבודה. השיטה מתמקדת בפיתוח אינטואיציה רגשית ומתבססת על שלושת נדבכי התדמית האנושית, שהינם: ההתרשמות החזותית (הנראות), התקשורת המילולית והבלתי מילולית והכרת פרוטוקול הנימוס והנוהג הרב-תרבותי בעולם המודרני.

תמי לנצוט ליבוביץ מעבירה מגוון הרצאות בנושאי תרבות עסקית ושפת העסקים הבינלאומית, מהתייחסות אישית להתנהלות איש העסקים או ממלאי תפקידים בעסק, דרך מגוון תחומים של תרבות ארגונית ושירות,

ועד ליחסי עבודה בינלאומיים.

הרצאות בנושאים:

'חכמת הנטוורקיג' - תורת ה'התערבבות',המשלבת את כללי ההתנהגות העסקית הבינלאומית עם כלים המאפשרים לנצל כל מצב  24  שעות ביממה ל: Win / Win Situation ,באמצעות העוצמה האישית שלנו.היא מתחילה בגיבוש התדמית האישית אטרקטיווית, עוברת דרך שיטות היכרות היוצרות סקרנות וגירוי להמשך טיפוח הקשר - כולל לחיצות ידיים והחלפת כרטיסי ביקור- וממשיכה באקטיבציה של הקשרים הראשוניים, לשם מיצוי הפוטנציאל העסקי המשותף לשני המכרים החדשים.

קוד המלתחה בעבודה ובעסקים היכרות מעמיקה עם "קוד הלבוש",סגנון אישי וטיפוח תדמית עסקית מכובדת.

פרוטוקול ותרבות האירוח בזירת העסקיםאירוח העסקי הוא חלק מהעבודה לכל דבר ומהווה הזדמנות מצוינת להכיר את הצד השני מקרוב, להרחיב ולהעמיק קשרי עבודה. ארוחה עסקית, היא הזדמנות טובה להרשים ולהתרשם בין נגיסה ללגימה, לכן היא דורשת תכנון, יידע וביצוע מושלמים, וככל שתקפידו - תרוויחו. אולם האירוח העסקי אינו מוגבל רק לארוחות וגם לא רק למקום העסק - הוא יכול להתקיים בבית, במסעדה או לחילופין בפעילות עסקית מיוחדת שבחרתם להתאים למפגש.  

פרוטוקול ותרבות העסקים - הכרת הנוהגים והענקת כלים להתנהלות אפקטיבית בתוך הדינמיקיה העסקית בארץ ובעולם הרב תרבותי לפי IBLCode 'שפת העסקים בבינלאומית'.

ניהול לשכה ומזכירות בכירה  כחלון הראווה של העסק. - איש העסקים/המנהל אינו עומד לבד, וכאן נכנסת לתמונה מנהלת הלשכה או המזכירה הבכירה. אחרי הכל, יש לזכור שהמזכירה הינה הגורם הראשון בו נתקל הלקוח בבואו למשרד. היא זו אשר מקרינה את תדמית המשרד ואופיו, ולכן, נכון יהיה לומר כי תפקודה של המזכירה, ובכלל זה נימוסיה והליכותיה, הינו בעל השפעה מהותית על הלך העסקים של המנהל שלה. 

רילוקיישן קריירה בינלאומיתבעשור האחרון מתחזקות מגמות הגלובליזציה והעמקת המעורבות של חברות רב לאומיות בארצות זרות, מה שמביא לגידול משמעותי בהיקף תופעת הרי-לוקיישן (Relocation). מעשה, זהו אחד האתגרים הניהוליים הייחודיים, העומדים בפני אדם בעולם הגלובלי. האנשים המוצבים בחו"ל במסגרת תפקידם, הינם בעלי חשיבות מקצועית מרובה עבור החברה אם, היות והם שיוצרים את הקשר הישיר העיקרי בין החברה לפעילותיה המתנהלות בחו"ל. חברות מפתחות מערך שלם של עובדים שיהיו מוכנים להישלח לאזורים אלה, כמו גם מנגנונים שיסייעו להם להיקלט בארצות היעד. הבנה עמוקה של חווית המעבר לארץ זרה והשלכותיה, נחוצה לפיכך לניהול נכון של התהליך.

נושאים נוספים:

שפת הגוף כקרש קפיצה לבניית תדמית מקצועית, אמינה וייצוגית

להופיע אפקטיבית באמצעי המדיה השונים

אתה הוא המסר "ניראות'– פרזנטציה אישית, עסקית ואפקטיבית

נימוס כמקדם שירות- פרוטוקול ותרבות ניהול התדמית הבינלאומית של נציגי שירות

יחסי נשים גברים בסביבת העבודה

היכרות עם טכניקות לשליטה בהעברת המסר

פרוטוקול ניהול ישיבה כטכניקה להעברת המסר

התנהלות יעילה בכנסים ותערוכות

מתכון להצלחה- מצוינות בענף המסעדנות

משך ההרצאה: שעה וחצי עד שלוש שעות

לפרטים נוספים:
לפרטים נוספים או לשאלות ניתן ליצור איתנו קשר:

תמי לנצוט ליבוביץ
טל' במשרד: 03-691-3545
נייד איש
י: 054-666-6226
דואר אלקטרוני: tami@tll.co.il