טלפון: 03-6913545


TLL Hospitality - הכשרה לשירותי יוקרה

TLL Hospitality - הכשרה לשירותי יוקרה

ייעוץ והכשרה לשירות יוקרתי לאורחי VIP, עפ"י קוד שפת העסקים הבינלאומית

אירוח (Hospitality) של אנשים רמי מעלה מחייב את המארחים להיערכות מיוחדת המבוססת על ידע ייחודי - החל מכללי הטקס לאירוח פורמלי ועד לרגישויות ולמאפיינים של אירוח בלתי פורמלי. לעתים קרובות נדרשת היערכות לשני הסוגים במקביל.

בעידן הגלובלי בו אנשים רמי מעלה ופמליותיהם מתניידים בתדירות גבוהה, צרכי האירוח היוקרתי של אורחי VIP  – מדינאים, שרים, פרלמנטרים, דיפלומטים, אנשי עסקים, מנהלים בכירים, מדענים, מרצים וסלבריטאים – גבוהים יותר מאי פעם.
בנוסף, נדרש סטנדרט המאפשר גם לספק את רמת האירוח המצופה בכל מקום ומצב, וגם להיערך במהירות למגוון הדרישות.

הסטנדרט לאירוח יוקרתי של VIP הוא קוד שפת העסקים הבינלאומית (IBL Code) שעל בסיסו נבנו מערכי כללים ונוהגים (פרוטוקולים) למגוון מצבי האירוח הרשמיים והבלתי רשמיים.

אירוח VIP – הפרוטוקולים באים

סודות ויסודות האירוח היוקרתי תקפים לכל סיטואציה בה האורח הוא אישיות רמת דרג (מכל סוג וקטגוריה), בכלל זה ארוחה אינטימית בבית המארח. יחד עם זאת, קיימים מספר מצבי אירוח מקובלים ונפוצים להם קיימים פרוטוקולים מובנים. לדוגמא, פרוטוקול מלונות, פרוטוקול מסעדות ופרוטוקול אירועים.

בענפי האירוח - מלונאות, מסעדנות ואירועים - הצורך בהטמעת קוד שפת העסקים הבינלאומית הוא, הלכה למעשה, מחויב המציאות. גורמים הפונים ללקוחות VIP, המצפים לשירות ואירוח יוצאי דופן, ניצבים באופן שגרתי מול אתגרים מקצועיים שמותחים את היכולות המקצועיות לקצה.

עכשיו גם בישראל – TLL Hospitality

TLL Hospitality הוא מיזם מקצועי חדש מבית תמי לנצוט ליבוביץ, המאפשר למארחים בישראל ליישם את פרוטוקולי האירוח היוקרתי עבור אורחיהם.

תמי לנצוט ליבוביץ, שהביאה לישראל את קוד שפת העסקים הבינלאומית ואף ערכה אותו לספר בתפוצה עולמית. פיתחה מערכי הדרכה להטמעת פרוטוקולי Hospitality למנהלים וצוותי אירוח.

 

תוכניות ההעשרה של TLL Hospitality למלונות, מסעדות ומארגני אירועים, משדרגות את איכות השירות בהתאם לדרישות הגבוהות ביותר לאירוח ממלכתי, ייצוגי, דיפלומטי, עסקי ואליטיסטי.

 

לכל מלון, מסעדה ומארגן אירועים מותאמת תוכנית עבודה מיוחדת בהתאמה למאפיינים, צרכים ויעדים.

 

למידע נוסף: אתר TLL Hospitality