טלפון: 03-6913545


המדריך לאשה שיש לה יותר טעם מכסף.

המדריך לאשה שיש לה יותר טעם מכסף.

 קלאסיקה עדכנית Classic Update Chic - 

תמי לנצוט ליבוביץ

אם נשווה את ההשקעה במלתחה להשקעה בשוק ההון מבחינת הצרכים נגיע לכמה מונחים שווים.אנו משקיעים על מנת לקבל/לקצור רווחים גם מיידיים וגם ארוכי טווח. Long term dividend

ככל שנשקיע במניות המלתחה הנכונה, כך יעלה הביטחון העצמי דרך שיפור הסגנון האישי המחמאות שיגרמו לנו להרגיש טוב ולטווח ארוך נשתמש באותה מלתחה בשינוי  עדכני קל ובידע איך להתאימה לסגנון ואורח החיים האישיים שלך.השקעה טובה= לפריטים בעלי אורך חיים ארוך.

"קלאסיקה עדכנית" ו"מלתחה מנצחת" הם שני שמות קוד לדרך מוצלחת ללבוש מיוחד ואסטטי המתאים לכל שעה ולכל פעילות .על פי שיטה זו נקנים בגדים בעלי אופי קלאסי אשר מאפשרים שימוש רב שנים תוך שהם מתאימים לכל זמן ולכל שינוי אופנתי.

אם את אשת עסקים, מייצגת את מקום עבודתך, נוסעת בעולם,  מייצגת את המדינה  נושאת באמתחתך ידע,מקצועיות וסמכות., ברור שעבורך חליפת עסקים היא כלי עבודה העוזר להעביר את המסרים המקצועיים ביתר מהירות ועם הרבה סמכות.יום העבודה ארוך ומורכב זמן הוא הרבה פעמים מושג של מותרות,היום מתחיל מוקדם בבוקר בפגישות עסקים במשרד ומסתיים באירוע עסקי בערב המחייב הופעה בהתאם.

 לחשוב קלאסי : להתלבש בבוקר ולהסתובב כל היום בלי לחשוב להחליף בגדים,אלא להוסיף פריט או להוריד פריט :dress up  dress down .

חליפות העסקים המותאמות לאורח חיים בעידן המודרני פותרות מצבים בעיתיים אלו בצורה המקצועית , ומסירות ממך ע"י השיטה והטכניקה של המלתחה החכמה להיות טרודה בנושא.

הבסיס הוא להתלבש בסטנדרט גבוה בעקביות. אם האחרים מגיבים בחיוב להופעתך בכל פעם, הם בונים לעצמם מדרגת אמון והכרה ביכולתך בתחומי העבודה, אינטליגנציה, כישוריך ופעילותך. אולם, אם דמותך החיצונית מעבירה מסרים שונים, קיימת הסכנה שתגובת הסביבה תהיה שלילית לגביך.

סגנונות בני שנים רבות שאינם משתנים ונמצאים בנפרד מ"צעקות" האפנה. יישארו במלתחה עד שיתפוררו לפני שיצאו מן האופנה. המרכיב ההופך בגד לקלאסי הינו גזרה נקייה במידות מושלמות ללא קישוטים ותוספות. אלו בגדים טבעיים ונקיים  שכל אחד יכול ללבשם. הם בדרך כלל יקרים יותר, אולם מהווים השקעה כדאית. בגדים קלאסיים אמיתיים נמדדים בגזרה הטובה ביותר. הם הבסיס לכל מעצב. הבעיה מתחילה כאשר מתחילים להוסיף להם פרטים.

הקלאסיים הינם בגדים שאי אפשר בלעדיהם. היום, גם הג'ינס כלול בבגדים הקלאסיים. הג'ינס עבר מלהיות בגדי עבודה לפריט של אופנה גבוהה וגם יומיומי. כמו כן נוספו בשנים האחרונות לרשימת הקלאסיים חולצות טי, חולצות פולו, ז'קטים מעור, בגדי גוף וגרביונים.

לבגדים הקלאסיים איכות אשר אינה מאפילה על אופי האדם. הם נראים טוב בכל מקום ובכל מצב. הקלאסיים תמיד מתאימים אחד לשני, גם אם האחד ג'ינס דהוי ומעליו ז'קט מחויט.

הבגדים המחולקים "ערבב ולבש" מהווים בסיס מצוין לשינויים וייחודיות. קניה טובה תהיה זו של חליפה אשר חלקיה יתאימו גם ליתר פריטי לבוש ברשותך. אפשר ללבשם בכל עונה, ובכל שעות היום והערב.

כיצד להבין את האופנה המשתנה

התבוננות היא המילה ללמוד האופנה. כאשר סגנון מסוים מוצא חן בעיניך, מלבד בדיקת הבגד עצמו, בדקי כיצד הוא נלבש. מהן הפריטים הקטנים אשר עושים אותו מיוחד. השרוולים, הכפתורים, החגורה. אם יש חגורה – כיצד היא נרכסת. השרוולים – האם הם מקופלים או ישרים.

לפי עותקים של ירחוני אופנה אפשר לראות כיצד צווי האופנה משתנים. בבגדים הקלאסיים האמיתיים הדברים היחידים שמשתנים הם האביזרים, תסרוקות השיער והאיפור. חולצה, ז'קט בלייזר, מעיל גשם או סודר יהיו תמיד אופנתיים אם מלווים באביזרים המתאימים.

הכללים להשקעה זו הם:לקנות את הטוב ביותר ולקנות פחות.

להיות לבושה נכון מעיד על האשה : סטאטוס חברתי/מקצועי

                                                 זהות אישית

                                                 קריאטיביות ,אמניות,

                                                 קלאסית שיק,

אין לי מה ללבוש?! מה אלבש היום?!

האומנות בבניית מלתחה בסיסית קלאסית עדכנית מתחלקת לשניים:

  1. לבנות את המלתחה שבבסיסה סגנון אחיד,גזרה וצבע המתאימים לגוף,לאישיות ולאורח החיים שעם הזמן הופכים למעין מדים אישיים.
  2. אוסף פריטים אקטואליים,אופנתיים עדכניים שמתאימים למלתחה הבסיסית,שכל פריט מתלבש על הפריטים הקיימים בצורה אישית ייחודית.

פרטים החייבים במלתחה הקלאסית שיק:

 

©כל הזכיות שמורות לתמי לנצוט ליבוביץ