טלפון: 03-6913545


איך להתמודד ולהימנע משיימינג וייראלי ברשת

איך להתמודד ולהימנע משיימינג וייראלי ברשת

איך להתמודד ולהימנע משיימינג ויראלי ברשת 

מאת: תמי לנצוט ליבוביץ

לפניכם מספר כלים להתמודדות במצבים כאלה:

אם מאשימים אותך כאדם פרטי....

חייבים לשמור על פרופורציות גם במצבים לא נעימים. אתם תחוו עלבון וכאב במקרה של פרסום שלילי ולכן חשוב שתקבלו תמיכה מהמעגלים הקרובים שלך – חברים, משפחה, קולגות, כל מי שאתם מרגישים שיכול לעזור לכם לעבור את המצב בצורה טובה יותר. חשוב לפרסם את התגובה שלך ברשת ולהעניק את הצד שלך, אך באותו זמן חשוב לנסות להמשיך הלאה. למרות שלנו נדמה שהזיכרון האינטרנטי הוא לנצח, רוב הסיכויים שהסערה שלך תחלוף לטובת סערה חדשה. אם מישהו חלילה מאיים עלייך, אל תחשוש מפרסום האיומים או יצירת קשר עם המשטרה בנושא – עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. לעולם אל תיתן לבריונות רשת לנהל אותך או את החיים שלך.

אם מאשימים את העסק\החברה

אל תיקחו את הזמן, הגיבו בזריזות ואם יש צורך, מחקו את השיתוף הבעייתי מהפלטפורמה. יכול להיות שהודעה שנראית לכם מצחיקה היא בעצם פוגענית לאדם אחר, הודעות נקראות אחרת אצל כל אחד ואחת ואם טעיתם, עצרו את הטעות באיבה ואל תתווכחו עם הלקוחות, אם מישהו נעלב או נפגע כנראה שיש סיבה גם אם אתם לא רואים אותה באותו רגע.

לטעות זה אנושי, צרו לעצמכם קהל נאמן של אוהדים ולקוחות שכאשר כן תטעו, ידעו להגן עליכם ויכירו אתכם כבעלי גישה חיובית לעסקים. כעסק אנחנו צריכים להיות מוכנים להתמודדות עם תלונות וטרוניות, אך שאנחנו תמיד נשארים כנים וחיוביים, הקהל יעריך את זה ויגיב בהתאם.

השתמשו בפלטפורמה הציבורית לטובתכם, גם אם תלונות על הקיר או בפרופיל יכולות להביך אתכם או ליצור אי-נעימות, טיפול נכון בהם יכול להראות דווקא את הצבעים האמיתיים שלכם ולהראות מי אתם כחברה או איש עסקים, הגולשים יגיבו מצוין להתנהלות ומענה חיובי ברשת.

כאינדיבידואל, אני מקווה שלעולם לא תצטרכו להתמודד עם בריונות ברשת,

לנושאים נוספים והמשך קריאה, למדו עוד על הספר החדש שלי , שפת העסקים הבין – לאומית,   IBLCode שפורסם בעברית ובאנגלית, דרכו תוכלו ללמוד את מתודת שפת העסקים הבינלאומית, ותוכלו להתרשם ממאות עצות וטיפים להתנהלות נכונה בעסקים ובחברה וגם בעולם הדיגיטלי המאתגר של ימינו.

 

לכתבה המלאה הכנסו לבלוג שלי: http://www.tll.co.il/?lang=il&category=blog&page=225

 

©כל הזכויות שמורות לתמי לנצוט ליבוביץ