טלפון: 03-6913545


מה אתה באמת יודע על התדמית העסקית שלך?

מה אתה באמת יודע על התדמית העסקית שלך?

עולם העסקים המודרני, הדינמי והתחרותי, מחייב כל אחד ואחת מאיתנו להשקיע משאבים רבים בכל הקשור ליצירת תדמית אישית חיובית ונכונה, אשר תשרת אותנו הן ברמה העסקית –מקצועית והן ברמה החברתית - סביבתית.

יצירת תדמית אישית נכונה וחיובית הינו הליך מתמשך המורכב ממספר רב של מאפייני אישיות נרכשים, הכוללים בין היתר: בניית נוכחות ומודעות לשפת הגוף, שיפור התקשורת המילולית, יצירת קשרים עסקיים ונטוורקינג, לימודי נימוסים והליכות, טיפוח התדמית ההתנהגותית בסביבות חברתיות שונות ועוד.

שיפור תדמית

אחת הדרכים לשיפור התדמית האישית היא באמצעות קורסי הדרכה ומפגשי ייעוץ המתקיימים על ידי הגברת תמי לנצוט-ליבוביץ, מפתחת שיטת TLL לשיפור וניהול התדמית האישית, התקשורתית והבינאישית. שיטה זו מיושמת על ידי תמי לנצוט-ליבוביץ, זה למעלה ל-20 שנה, והיא מבוססת על 12 עקרונות שונים המעמידים לרשותכם מספר רב של כלים מעשיים לשיפור התדמית.

קורסי תדמית אישית – למי הם מיועדים?

קורסי ההדרכה ומפגשי הייעוץ של תמי לנצוט-ליבוביץ, מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לשפר את תדמיתו האישית, התקשורתית, העסקית והבינאישית. שיטת ה-TLL  המבוססת על עקרונות קבועים אותם ניתן ליישם באופן מודולארי, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם לכוון את מפגשי הייעוץ וקורסי ההדרכה בהתאם לאופי התדמית האישית והעסקית אותה תרצו לטפח.

תמי לנצוט –ליבוביץ, העוסקת בתחום התדמית האישית והעסקית זה למעלה מ-28 שנה, ליוותה לאורך השנים מספר רב של פוליטיקאים ואנשי ציבור, מנכ"לים ובעלי תאגידים, אנשי חברה וסלבריטאים, כאשר לכל אחד ואחת מלקוחותיה לאורך השנים הותאמה תכנית מודולארית אשר יועדה לצרכי שיפור תדמית וטיפוח התדמית הרצויה.

ההצלחה מתחילה בתדמית

יצירת תדמית עסקית תוך כדי התמקדות בהליכי שיפור תדמית אישית, הינו צורך חיוני, עבור כל אחד ואחת מכם, המעוניין להצליח בסביבה העסקית המודרנית. סביבת העסקים המודרנית מעמידה בפנינו מגוון נרחב של אתגרים אישיים הקשורים בראש ובראשונה לאופן בו אנו מנהלים ומתנהלים מול האחר. כיום, איש עסקים הנהנה מתדמית עסקית אמינה, זוכה להצלחה גדולה יותר ממתחריו (המקצועיים והאיכותיים) אשר אינם "מצטיינים" בתחום התדמית.

 תמי לנצוט-ליבוביץ, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של מפגשי ייעוץ אישיים, סדנאות קבוצתיות והרצאות פרונטאליות בתחום התדמית העסקית המבוססת על עקרונות שיטת ה-TLL. קורסים, סדנאות והרצאות אלו מעמידים לרשותכם ידע מקצועי מורחב בתחום התדמית האישית כמקור להצלחה גם בסביבה העסקית וגם בחיי היומיום. רוצים לדעת יותר על תדמית אישית? רוצים להכיר מקרוב את הליכי האימון למטרות שיפור תדמית? זה הזמן ליצור קשר ישיר עם  תמי לנצוט-ליבוביץ.