טלפון: 03-6913545


נימוסים במיטה

נימוסים במיטה

נימוסים במיטה
תמי לנצוט ליבוביץ AICI, CIP
תאריך: 6.9.08

אתם נכנסים למיטה. זה יכול להיות אחרי כמה דייטים או מיד בערב הראשון, זה יכול להיות ספונטני או מתוכנן מראש – אלף פנים לאהבה ואינסוף דרכים לאקט עצמו (תשאלו את ההודים), אבל אני הולכת לדבר על מה שנכון תמיד.

1. כל החושים מעורבים באהבה
2. תקשורת היא הבסיס לאינטימיות
3. הבוקר שאחרי הוא חלק מהעניין

כל החושים מעורבים באהבה
כל החושים לוקחים חלק באמנות האהבה, וכדי ליהנות מן האהבה מכל הבחינות צריכים לשים לב לכולם.

חוש הראייה - יופי ואסתטיקה הם מאוד בסיסיים באהבה. הכוונה לא רק ליופי של בני הזוג, אלא גם לתפאורה ולאווירה שבהן מתרחש מעשה האהבה. תסכימו איתי שמיטה עם מצעים רומנטיים בתוך חדר שינה נקי ונעים הם רקע הרבה יותר מתאים לאינטימיות ממזרון מעופש בדירה מג'וייפת. אגב, אם תנאי המגורים הם לא אופטימליים, תמיד אפשר לחשוב על חוף הים או על פינה קסומה אחרת בחיק הטבע כאלטרנטיבה.

חוש השמיעה – מוזיקה לא רק מנעימה ומלהיטה את האווירה, היא גם חורטת אירועים בזיכרון שלנו. זוכרים את השיר ששמעתם תוך כדי הפעם הראשונה שלכם?

חוש הריח – בושם, נרות ריחניים, פרחים - ריחות מעוררים תשוקה ומגבירים את המשיכה המינית. כדאי להיזהר מריחות דומיננטיים מדי, מהסוג שאו שאוהבים או ששונאים. למשל בשמים עם פצ'ולי.

חוש הטעםיין טוב, שוקולד או דובדבנים למשל, יכולים להיות כיבוד מאוד סקסי. למעשנים שביניכם כדאי לצחצח שיניים לפני, כי טעם של סיגריות זה לא ממש טעים.

חוש המישוש – כאן העניין ברור אני מקווה ומידע מפורט מומלץ לחפש אצל מקורות יותר מוסמכים.

תקשורת היא הבסיס לאינטימיות
שפת הגוף מסגירה מן הסתם את המשיכה המינית, אבל התקשורת לא מסתכמת בכך. בשלבי ההיכרות הראשונים יש המון חשיבות לתקשורת מילולית. כדי להכיר זה את זו, לדעת מה עושה טוב אחד לשני, להפוך את הערב למשהו ששווה לזכור – צריך לדבר. צריך לשאול וגם לספר על עצמכם, לא להשאיר דברים לניחוש או ליד המקרה, כי רוב הסיכויים שתתאכזבו.

אמצעי מניעה הם חובה, ולא בגלל החשש להריון, את זה אפשר למנוע. מחלות למיניהן אי אפשר והרי לא נתחיל לתחקר את בן או בת הזוג עם מי או עם כמה הייתם, מאיפה הם וכולי.
ועוד דבר, גישת הסיביליטי אמנם מצדדת בתקשורת מתמדת, אבל את הטלפון הסלולרי מומלץ לכבות. יש רגעים שבהם צלצול טלפון יכול להיות ממש מטריד.

הבוקר שאחרי הוא חלק מהעניין
תיאום ציפיות הוא מאוד חשוב. אל תגיעו עם מברשת שיניים אם לא דברתם על זה קודם. אל תעזבו מיד אחרי אם לא התרעתם מראש. אם את/ה נוחר/ת או מדבר/ת מתוך שינה, תזהירו, כדי למנוע בהלה מיותרת. בקיצור, סקס זה לא נגעת-נסעת וגמרת-הלכת. אלה רגעים אינטימיים, של חדירה לקודש הקודשים, ומתבקש כאן יחס של כבוד.

© כל הזכויות שמורות לתמי לנצוט ליבוביץ