טלפון: 03-6913545


ביטחון עצמי ראי התדמית האישית שלנו

ביטחון עצמי  ראי התדמית האישית שלנו

לכל אחד ואחת מאיתנו יש תדמית ואין זה משנה בין אם נרצה בכך או לא. העובדה היא שהתדמית שלנו מלווה אותנו לאורך כל הדרך ולכן מוטב שתהייה היא נכונה ומתאימה לכל רצונותינו ובעיקר לצרכינו. בשונה מהעבר, כיום מחוייבים כלל בני כל המעמדות והעיסוקים, לאמץ פרוטוקולי נוהג בינלאומיים בתחומים מרכזיים, בין היתר: מקצועי, פוליטי וחברתי.

למעשה, התדמית האישית הופכת אקוטית וחשובה ביותר במיוחד עבור אנשי עסקים, פוליטיקאים או נותני שירות. אנשים אלו, מעוניינים וצריכים להעביר את התחושה כי ניתן לסמוך עליהם וכדאי לעבוד עמם. מדוע אתם שואלים? על כך ועוד, בשורות הבאות...

תדמית אישית – מהי

הצורך העסקי הבסיסי הוא לבלוט מעל כל המתחרים או המתמודדים (באם מדובר על פוליטיקה) ובעצם להפוך את השם שלכם למותג מרשים בעל נוכחות חזקה, יציבה ואמינה. התדמית האישית שלנו היא בעצם כיצד אנו נתפסים על ידי האחר, האם התדמית שלנו היא של איש עסקים רציני איתו כדאי ומוטב לעבוד או שמא של איש עסקים העובד כלאחר יד והרגשת הביטחון של השמת כספינו ומשאבינו אינה בנמצא, האם התדמית שלנו משרה בצופים ובקהל הבוחרים הרגשת אמון ויציבות או שמא הרגשה של עוד פוליטיקאי שלא יעמוד בהבטחותיו. כדי לייצר את הבידול הזה ואכן להצליח בבולטות יש ללטש את התדמית העסקית ולהפוך להיות העסקן איתו כולם רוצים לעבוד.

אין ספק כי רושם ראשוני מתבצע במפגש הראשון ולכן אין מקום לטעויות, במיוחד לא בפגישה הראשונה  או בהופעה הראשונה. כדי להצליח ולייצר תדמית אישית מקצועית ונכונה, חשוב לשמור על מודעות ולהתנהל במסגרת "כללי המשחק".

וכיצד עושים זאת?

תמי לנצוט ליבוביץ, ידועה ככוהנת הנימוסים של ישראל. ליבוביץ, מזה שנים רבות, מלמדת תדמית אישית מהי וכיצד ניתן להגיע אל התדמית אישית הטובה ביותר שלכם. אם תשאלו את תמי איך מפתחים תדמית אישית, לא תצליחו לקבל תשובה בת מילה אחת אלא הסבר מלא והזמנה למפגש אחד על אחד או המלצה ליטול חלק באחד מהקורסים אותם היא מעבירה.

ישנם שלושה מסלולי "לימוד":

  1. תדמית ויזואלית ותקשורת בינאישית ככלים לשיווק אישי / עסקי
  2. פרוטוקול ותרבות העסקים בארץ ובעולם
  3. הופעה אפקטיבית בתקשורת

לסיכום, התדמית האישית שלכם היא זו שעתידה לקבוע את מהלך חייכם ולכן מוטב ומומלץ לוודא כי התדמית אותה אתם משדרים היא אכן התדמית הרצויה והנכונה. כל אחד ואחת מאיתנו יכולים ללמוד כיצד ללטש את התדמית וכל שצריך הוא השקעה, הבנה והטמעה.