טלפון: 03-6913545


ראיון עבודה - מדריך הכנה

ראיון עבודה - מדריך הכנה

בעידן המודרני בו אנו חיים, ראיונות העבודה מהווים הליך מקצועי רב ערך בכל הנוגע לקבלת תפקידים מקצועיים חדשים או ג'ובים נחשקים. כיום, כל הליך ראיון עבודה אליו זומנתם יכול להשפיע רבות על גורלכם ועתידכם המקצועי, וכפועל יוצא מכך, עליכם לעשות הכול על מנת לצלוח את ראיון העבודה ולזכות בגו'ב הנחשק. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות מפגשי הכנה לראיון עבודה, המיושמים על ידי תמי לנצוט-ליבוביץ, מפתחת  'שפת העסקים הבנלאומית' - IBLCode, שפה לשיפור התדמית האישית, העסקית והתקשורתית, ובעלת ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום הייעוץ העסקי על כלל היבטיו

מספר מילים על ראיונות עבודה בעידן המודרני

ראיונות עבודה המתקיימים בעידן המודרני בו אנו חיים, הינם מורכבים יותר, מאתגרים יותר ומלחיצים הרבה יותר מאלו אשר התנהלו בעבר, וזאת בשל הרצון הטבעי של החברות, העסקים והארגונים השונים לגייס לשורותיהם את העובדים המובחרים ביותר. כפועל יוצא מכך, כל אותם המועמדים למשרה נאלצים להתמודד עם סביבה תובענית יותר, מלחיצה יותר ובוחנת הרבה יותר, כבר בשלב ראיון העבודה.

מרבית ראיונות העבודה המתקיימים בעידן המודרני בוחנים את המועמדים השונים בהתאם לארבעה מישורים מרכזיים:

  1. התדמית החזותית (הנראות) 
  2. התדמית התקשורתית הבלתי מילולית של המועמד- שפת גוף וכדומה
  3. התדמית התקשורתית המילולית 
  4. התדמית ההתנהגותית 

מפגשי הכנה לראיון עבודה ע"י תמי לנצוט-ליבוביץ, יאפשרו גם לך להכיר מקרוב את ארבעת המישורים באמצעותם בוחנים המראיינים את המועמדים, וכפועל יוצא מכך, יאפשרו גם לך לקבל כלים מקצועיים אשר נועדו לשפר בצורה ניכרת סיכוייכם לקבלת המשרה המיועדת.

מפגשי הכנה לראיון עבודה - מה הם כוללים?

מפגשי הכנה לראיון עבודה כוללים מספר רב של נושאים מהותיים הקשורים באופן ישיר ועקיף לאופן התנהלות המועמד במהלך הראיון. בין יתר הנושאים הנלמדים במהלך מפגשי הכנה לקראת ראיונות עבודה :

שמפגשי ההכנה לראיונות עבודה  מתמקדים במגוון נרחב של נושאים תדמיתיים אשר יסייעו לכם גם לצרכי קבלת המשרה וגם במסגרת יישום העקרונות הנלמדים בכל מקום עבודה בו תועסקו.

נושאי לימוד כגון: מודעות לנושא שפת גוף וטיפוח הפרזנטציה האישית, הן כלי- עבודה רבי עוצמה וערך בכל תחום מקצועי.