טלפון: 03-6913545


networking - איך עושים את זה?

networking - איך עושים את זה?

מפלסים את דרככם בעולם העסקים? רוצים לשפר את היכרותכם עם בעלי השפעה, בעלי דעה ובעלי מאה בתחום העסקי בו אתם עוסקים? זה הזמן לדעת יותר על NETWORKING. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות לשיפור מיומנויות הנטוורקינג שלכם.

מספר מילים על NETWORKING

נטוורקיטנג הינה גישה עסקית המיושמת לצרכי הרחבת הרשת העסקית הסובבת אתכם. גישה זו מיושמת בעיקר באמצעות מפגשים חברתיים המתנהלים בין מספר אנשי עסקים המגיעים מתחומי עיסוק שונים, כאשר העיקרון העומד מאחורי אותם מפגשים הוא יצירת מפגש וקשר אישי הנועד לצרכי הרחבת הפעילות העסקית של כל אחד ואחת מהנוכחים במפגש.

כיצד להיערך לקראת מפגש נטוורקינג?

זומנתם למפגש NETWORKING כזה או אחר? הצטרפתם לקבוצה אנשי עסקים ובעלי עסקים המקיימים ביניהם מפגשים חברתיים במסגרת מפגשי נטוורקינג? זה הזמן להיערך בהתאם לקראת המפגש. היערכות זו מיושמת באמצעות מספר פעולות אשר נועדו לצרכי שיפור התדמית האישית שלכם. בין יתר הפעולות תמצאו:

חשוב שתדעו - מפגשי  NETWORKING  אליהם אתם נערכים בהתאם, יכולים להרחיב בצורה משמעותית את היקף הפעילות העסקית שלכם. הקפידו להשקיע את מירב מרצכם בכל הפרמטרים המופיעים לעיל, וגם אתם תוכלו למצות את כל הפוטנציאל הטמון במפגשי ה- NETWORKING

לסיכום, מפגשי נטוורקינג יסייעו גם לכם לקדם את ענייניכם העסקיים, וכל זאת תוך כדי יצירת "רשת חברתית" הפועלת מחוץ לגבולות הרשת הוירטואלית. בדומה לכל מקום אחר בעולם המערבי, גם בישראל הפכו מפגשי ה- NETWORKING למקום מפגש חברתי המאפשר לכם ליהנות מפוטנציאל עסקי רב, וכל זאת לאופן בו אתם נערכים לקראת מפגשי הנטוורקינג. שיהיה בהצלחה!